Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів - Показать сообщение отдельно - Зелёные нитчатые водоросли
Показать сообщение отдельно
Старый 22.12.2015, 13:13   #9
Живу я тут
  
 
Регистрация: 15.03.2015
Адрес: Коломыя
Сообщений: 318
Поблагодарил(а) : 58
Поблагодарили 148 раз(а) в 109 сообщениях
Записей в дневнике: 6
Відповідь: Re: Зелёные нитчатые водоросли ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Asrok Посмотреть сообщение
Asrok
Є різні види нитковини(біля 500 видів) і кожний появляється по різним причинам.. з них акваріумні наприклад той же едогоніум при недостачі азота,калію і найбільше фосфору..спірогіра частіше всього надмірне освітлення(сам маюся з нею),а ризоклоніум вказує на перебор органіки(амонія). Тому для того,щоб подолати той чи інший тип,треба підбирати відповідний спосіб..Затемнення для нитчатки нічого не дасть,особливо для спірогіри,так як тип живлення у неї аналогічний звичайним рослинам. Одні рослини витримають затемнення,інші загинуть..Це не вихід. Коли ви робите затемнення,рослини починають споживати власні запаси поживних речовин,стають слабші довше відновлюються,а водорослі навпаки проходять цю стадію набагато швидше..так що,очікуйте появи оних знову..Ні сайдекси,ні перекисі,ні інші хімічні засоби не є панацеями і більше того не прибавляють освіченості акваріуміста. Лишень власний,біологічний шлях боротьби навчить відчувати ваш акваріум,допоможе зрозуміти процеси які відбуваються в цій біосистемі,дасть змогу інтуітивно( в більшості випадків) розуміти,що потрібно акваріуму..Особисто я,знаходжу найбільше задоволення у цьому і якщо чогось добиваюсь власними зусиллями..це для мене найбільша винагорода..)

ipolit поза форумом   Ответить с цитированием
6 пользователей поблагодарили ipolit за данный пост:
A.Q.U.A (22.12.2015), MrEvil (05.08.2016), Pуслан (14.02.2016), viento (22.11.2016), Алексей Днепр (03.01.2016), маскальчик (22.12.2015)