Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів - Показать сообщение отдельно - Акваріум на землі.
Показать сообщение отдельно
Старый 14.02.2024, 19:00   #1
Акваріум на землі.
Я тут недавно

Регистрация: 06.12.2023
Адрес: Тернопільська обл
Сообщений: 19
 

Поблагодарил(а) : 11
Поблагодарили 6 раз(а) в 4 сообщениях
Anatolik Anatolik поза форумом 14.02.2024, 19:00
Рейтинг: ()

Вітаю. Надихнувшись відео на ютубі про акваріуми на землі вирішив відновити своє улюблене і закинуте хоббі. Дуже спокусило те, що не потрібно докладати великих зусиль, витрачати багато часу на догляд, підміни води, фінансові витрати на добрива і подачу СО2. Але поринувши з головою у форум в пошуках детальної інформації, та вивчення данної теми зрозумів, що на мене чекає більше броблем ніж я очікувава і не все так просто й однозначно, но від своєї мети відступати не хочу, бо саме через цю ідею повернувся в акваріумістику і виготовив свій другий акваріум на 250л. В звязку з цим шукаю однодумців і акваріумістів з досвідом, як позитивним, так і негативним по запуску і утримувані акваріума на землі. На форумі мало людей, які ділилися досвідом в даній темі, або вибачте я погано шукав))).
Тому в мене є перше запитання і прошу поради. По Юдакову землю рекомендується використовувати з грядки з нейтральною кислотність ph-7, але багато акваріумістів остерігаються використовувати таку землю аби не занести в акваріум зайвих проблем, тому купляють готову землю в магазині. Де я не шукав в нас землю, кругом кислотність 5.5-6.5 і в основному торфяна суміш. Чи можна використати такий грунт?
Просмотров: 2429
Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Anatolik за данный пост:
dvvd (21.02.2024)