ГРИНЕВА КСЕНИЯ 5 лет. ДЦП. Мечтает ходить ножками!!! - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Общая информация > Общественная деятельность > Проект "Поможем нашим детям!"
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Проект "Поможем нашим детям!" Благотворительные программы для детей

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 02.05.2024, 07:06   #1
Живу я тут
  
 
Регистрация: 20.11.2012
Адрес: Донецк
Сообщений: 481
Поблагодарил(а) : 1
Поблагодарили 49 раз(а) в 48 сообщениях
Гринева Ксюша. 13 лет ДЦП. Мечтает научиться ходить самостоятельно!!! ===www.aquaforum.ua===

Так склалась доля, що в нашої донечки з народження родова травма, після якої їй поставили діагноз ДЦП, і вже 13 років ми боремося разом з нею з її діагнозом…
Не хочу писати весь той біль, не хочу клясти тих хто зламав нам життя….легше від того не стане…
Звісно ця біль нікуди не ділась, але ми живемо і навіть намагаємось радіти життю.
Ксюша не вміє самостійно ходити,в неї погано працюють ручки, вона не розмовляє, але вона настільки позитивна дівчинка, що це не описати. Я все читаю по її очам, а вона все розуміє що я кажу і завжди посміхається не зважаючи ні на що і вчиться вже в 5 класі і намагається не відставати від однолітків!
Кожні 3-4 місяці стараємося проходимо реабілітацію, Ксюша активно займається і саме тоді насолоджується легкістю свого тіла. Це її життя, таке в неї щастя .
І хоч діагноз ДЦП змінив всі наші життєві плани, приніс нам біль та гіркі сльози в дім, ми живемо і мріємо що колись буде легше.
Розуміємо що зараз важкий для всіх час, та опустити руки і не боротися за здоровʼя найріднішої просто не маємо права…Тому просимо по можливості підтримати та допомогти нам в лікуванні Ксюші🙏
Щиро дякуємо всім за підтримку та віру в нашу квіточку! Мирного неба всім нам!!!

Сьогодні з Ксюшею будем пекти пасочки, Вам потім покажемо, що в нас війшло. Дякуєм Всім і від Ксюшеньки Всім привіт! Гарного Вам дня!!!

Надходження на картку Могобанка:
300 грн Оксана Ляхова

Збір до 24.06.2024 МКВЛ ім. Козявкіна

До збору: 41 340 грн
Зібрали: 7 087,30 грн
Залишилось зібрати: 34 252,70 грн

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ КСЮШЕНЬКИ:

Приватбанк:
4149-4999-9896-4470
5168-7573-9481-1709 (мама Склярова Тетяна Миколаївна)

Монобанк:
4441-1144-2082-8020 (мама Склярова Тетяна Миколаївна)

Ощадбанк:
4790-7299-4418-6808 (мама Склярова Тетяна Миколаївна)

Вебмані:
Z234909620175
E413867723023


tanya24 поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 3 (пользователей: 0 , гостей: 3)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 20:52. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts