Фільтр та терморегулятор для дорослої червоновухої черепахи - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Аквариум и оборудование > Фильтры, обогреватели, компрессоры
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 01.10.2008, 09:21   #1
Фільтр та терморегулятор для дорослої червоновухої черепахи
Я тут недавно

Регистрация: 19.09.2008
Адрес: Київ
Сообщений: 28
Отправить сообщение для cc_hitman_47 с помощью ICQ
 

Поблагодарил(а) : 9
Поблагодарили 1 раз(а) в 1 сообщении
cc_hitman_47 cc_hitman_47 поза форумом 01.10.2008, 09:21
Рейтинг: ()

Добрий день, шановні акваріумісти / черепаховоди!
Задавав тут питання, але туди шось мало людей заходить...

Ось і в мене постало питання - потрібно обрати терморегулятор та фільтр...

Черепаха червоновуха ~ 10 років, розмір панциря десь ~ 17 см. Акваріум в мене на 90х42х50, води напевно буде літрів 100 макс, враховуючи що частину акваріуму ще будуть займати пара цеглин, на яких буде стояти гарних розмірів коряга у якості острова, тому наврядчи звичайна 45 Вт лампа яка буде висіти над нею буде сильно розігрівати дерево і воду... Грунту мабуть не буде...

Тому питання №1:
Обігрівач як я зрозумів тре брати на 100Вт, але якого виробника?
У AquaEl я бачив що є на кінці резинова насадка - що трохи буте захищати його, але це неважливо, бо обігрівач я напевно засуну там десь за корягу із цеглинами... Мене цікавить ось що: обігрівач в мене буде стояти не вертикально, а під наклоном, або взагалі горизонтально, тому мене турбує щоб обігрівач не затікав водою - що в цьому плані зможете запропонувати? AquaEl? Tetra? Juwel? Чи може взагалі який небудь китайський брати? Ціною ~ 100 грн...

Питаннячко №2:
Який всеж таки фільтр обрати, бо стільки вже тут понапрочитав, що у голові каша...
Цікавить саме досвід черепаховодів. Потужність як я зрозумі тре 500 - 750 л/годину, чи для черепахи на 100 літрів води тре ще потужніший?
Що краще - просто фільтр (напр AquaEl) з відкритою величезною губкою (кажуть не зручно його мити - осипається з нього...), чи закритий з декількома відсіками, в один з яких покласти напр. вугілля (мабуть теж буде швидко забиватися...)? Чи може все ж таки зовнішній (але незнаю чи потрібні усі ці біофільтри для черепахи, та й не дешеві вони, ще пишуть - може потекти). Чи може взагалі без фільтру (читав тут наче в когось саме так), і просто міняти воду, та купити сіфон? З фільтром важче ніж з обігрівачем, я розраховую на 100 - 200 грн... Ще раз наголошую, цікавить саме найвигідніший фільтр для черепахи... І як часто ви замінюєте воду?

Дякую
Просмотров: 2206
Ответить с цитированием
Старый 01.10.2008, 13:19   #2
Любитель отечественной флоры и фауны
  
 
Аватар для Kolyanich
 
Регистрация: 23.07.2007
Адрес: Киев, Севастопольская пл.
Сообщений: 1,247
Поблагодарил(а) : 321
Поблагодарили 581 раз(а) в 397 сообщениях
Отправить сообщение для Kolyanich с помощью ICQ
Ответ: Фільтр та терморегулятор для дорослої червоновухої черепахи ===www.aquaforum.ua===

Обогрев любой. У меня стоит китайский за 30 грн. На присоске горизонтально у дна, и все нормально. Хотя если позволяют деньги - то лучше брендовый.
Фильтр - очень мощный. Но, чтоб уменьшить завихрения воды - замените во всех отсеках паралон сентапоном. Он снизит течение и усилит фильтрацию. Хотя чистить в любом случае будете ну очень часто.
Воду менять нада раз в 2 недели или чаще. Хотя зависит от того насколько много гадит ваш питомец.

Kolyanich поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 01.10.2008, 13:43   #3
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 19.09.2008
Адрес: Київ
Сообщений: 28
Поблагодарил(а) : 9
Поблагодарили 1 раз(а) в 1 сообщении
Отправить сообщение для cc_hitman_47 с помощью ICQ
Ответ: Фільтр та терморегулятор для дорослої червоновухої черепахи ===www.aquaforum.ua===

Дякую, обігрівач мабуть візьму АкваЕлівський на 100-125, а от фільтр незнаю... Хотів ще запитати, якщо взяти голову Атман десь на 1000-1200 л/год та велику губку, то чи можна Атманівські фільтри класти горизонтально?
І ще: шось всі пишуть - "синтепон, синтепон", а я навіть незнаю точно що це таке, він окремо продається? Зара часу немає шукати, ввечері вже буду дивитися...

О, а сіфон можна брати китайьский, чи тре тетратек наприклад, який у декілька разів дорожче...

І чи можна покласти грунт до черепахи?

Дякую.

cc_hitman_47 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 01.10.2008, 15:02   #4
Любитель отечественной флоры и фауны
  
 
Аватар для Kolyanich
 
Регистрация: 23.07.2007
Адрес: Киев, Севастопольская пл.
Сообщений: 1,247
Поблагодарил(а) : 321
Поблагодарили 581 раз(а) в 397 сообщениях
Отправить сообщение для Kolyanich с помощью ICQ
Ответ: Фільтр та терморегулятор для дорослої червоновухої черепахи ===www.aquaforum.ua===

Синтапон - это фигня типа ваты но крупнопористой (в подкладке курточки он, есть одеяла синтапоновые). Купить можна или в магазинах тканей или на птичке.
Купить голову атмана можешь, но вот боюсь что 1000-1200 литров снесут черепаху и никак не сможешь снизить поток. Как ее ложить написано на коробке.
Грунт ложить можно, чисто для докоративных целей тонким слоем (растения черепахой будут унечтожены в течении суток).
Сифон купи китайский и не парься.

Kolyanich поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 01.10.2008, 20:06   #5
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 19.09.2008
Адрес: Київ
Сообщений: 28
Поблагодарил(а) : 9
Поблагодарили 1 раз(а) в 1 сообщении
Отправить сообщение для cc_hitman_47 с помощью ICQ
Ответ: Фільтр та терморегулятор для дорослої червоновухої черепахи ===www.aquaforum.ua===

Ага, дякую, але для сінтепону тре тоді брати фільтр з корпусом... Сьогодні заходив в один зоомаг, так там в одному акваріумі стояв фільтр Атманівський - так він шось так гудів (і це у шумному магазині), що я задумався... Чи то такий екземпляр?...

cc_hitman_47 поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 02.10.2008, 20:18   #6
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 19.09.2008
Адрес: Київ
Сообщений: 28
Поблагодарил(а) : 9
Поблагодарили 1 раз(а) в 1 сообщении
Отправить сообщение для cc_hitman_47 с помощью ICQ
Ответ: Фільтр та терморегулятор для дорослої червоновухої черепахи ===www.aquaforum.ua===

Такссс... я знову тут поначитувався (на свою голову...), щось брати обігрівач AquaEl мені перехотілося... Обігрівачі Атман серіі HT я щось ніде не бачив... Що можете сказати на рахунок Тетра? Викинуті гроші? Чи може доплатити і взяти ще щось краще? Fluval Tronic? А що це зараз за обігрівачі - не скляні а пластмасові якісь?

На рахунок фільтра: Інет від акваеля мене відбив можна сказати, і тут теж питання між Атманом (але із корпусом, та і без, я щось не сильно бачив), та TetraTec-ом... Знов же ж таки - може не варто ТетраТек? Доречі бачив AquaEl FZN-2 усього лише за 130 грн, але це здається стара модель... Але мені не підійде він, бо підвішувати мені не зручно буде, тай вода з нього буде створювати багато шуму, а акваріум в мене, можна сказати, під головою... Так що ж обирати? Атман, Тетра чи може Fluval?

Ой в мене головонька болить

Добавлено через 22 часа 40 минут
Сьогодні заїхав на пташку....... наврядчи я там ще раз з’явлюся... ціни у півтора рази вищі ніж інетівські (а я то розмріявся...), та й підказати ніхто нічого неможе (ну я звичайно не всіх поперепитував...), усі ніби намагаються просто впарити хоч що-небудь... Як я розумію то і тут ніхто нічого чітко сказати не може... Як я сам вже зрозумів, то мені потрібен твердотілий обігрівач, хто що про них може сказати? Щоправда я бачив тільки АкваЕлівські такі... З фільтром теж нічого не вирішено...


Последний раз редактировалось cc_hitman_47; 03.10.2008 в 18:58.. Причина: Добавлено сообщение
cc_hitman_47 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 10.10.2008, 20:36   #7
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 19.09.2008
Адрес: Київ
Сообщений: 28
Поблагодарил(а) : 9
Поблагодарили 1 раз(а) в 1 сообщении
Отправить сообщение для cc_hitman_47 с помощью ICQ
Ответ: Фільтр та терморегулятор для дорослої червоновухої черепахи ===www.aquaforum.ua===

Закупився я все ж таки на тій самій пташці, але у вихідний день...

Терморегулятор узав Атман 150Вт, про нього можете почитати мій відгук у темі "Китайські терморегулятори..."

Фільтр взяв Minjiang MJ-F802 потужністю 1200 л/год (на свої 100 літрів) із двома закритими круглими губками... Також окремо прозапас узяв велику круглу відкриту губку меньшпористу, та трохи синтепону (хоча продавець сказав що то навіть краще і міцніше синтепону)... Поставив зі звичайними закритими... Гудить фільтр добряче - вночі іноді бісить, хоча спати можна... якщо прикрити пальцем вихідний отвір - то гул зменьшується, але так спати незручно , тре мабуть було послабкіше брати, однак там був такий лише на 800 л/год з однією закритою губкою... А так фільтр як фільтр, воду ганяє добре, хоча іноді здається що погано всасує - шматок черепашиної кожі, перш ніж засмокчеться у губку, робить 5 оббігів акваріуму пропливаючи в сантиметрі від губок... хоча виходить вода з фільтра потужно - коловорот води у аквасі дуже непоганий...

Ось тільки вода здається пожовтішала від здорової плаваючої коряги, це, думаю, не страшно?

cc_hitman_47 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 10.10.2008, 22:12   #8
Бан за нарушения
  
 
Аватар для Starcomputer
 
Регистрация: 06.11.2007
Адрес: Донецк, зона АТО
Сообщений: 19,785
Поблагодарил(а) : 5,790
Поблагодарили 17,704 раз(а) в 6,927 сообщениях
Ответ: Фільтр та терморегулятор для дорослої червоновухої черепахи ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от cc_hitman_47 Посмотреть сообщение
Ось тільки вода здається пожовтішала від здорової плаваючої коряги, це, думаю, не страшно?
Если коряга "мопани" то она и будет красить воду, хотя плавать вроде не должна. Корягу лучше "приготовить" прежде чем бросать в воду.
__________________
С уважением, Сергей Таранченко

Starcomputer поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Starcomputer за данный пост:
cc_hitman_47 (10.10.2008)
Старый 10.10.2008, 22:38   #9
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 19.09.2008
Адрес: Київ
Сообщений: 28
Поблагодарил(а) : 9
Поблагодарили 1 раз(а) в 1 сообщении
Отправить сообщение для cc_hitman_47 с помощью ICQ
Ответ: Фільтр та терморегулятор для дорослої червоновухої черепахи ===www.aquaforum.ua===

Це я купляв б/у акву із корягою... незнаю скільки і як вона в них стояла, а потім валялася сухою, але я її одразу у акву кинув... мені навпаки краще що вона плаває - для черепахи як раз дуже гарний острів, а проварити її напевно не зможу нормально, хоча здається є якийсь тазик... Можна її залишити так як є у акві - та підмінювати воду, чи не пройде, і вона згниє?

cc_hitman_47 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 10.10.2008, 22:43   #10
Бан за нарушения
  
 
Аватар для Starcomputer
 
Регистрация: 06.11.2007
Адрес: Донецк, зона АТО
Сообщений: 19,785
Поблагодарил(а) : 5,790
Поблагодарили 17,704 раз(а) в 6,927 сообщениях
Ответ: Фільтр та терморегулятор для дорослої червоновухої черепахи ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от cc_hitman_47 Посмотреть сообщение
Це я купляв б/у акву із корягою... незнаю скільки і як вона в них стояла, а потім валялася сухою, але я її одразу у акву кинув... мені навпаки краще що вона плаває - для черепахи як раз дуже гарний острів, а проварити її напевно не зможу нормально, хоча здається є якийсь тазик... Можна її залишити так як є у акві - та підмінювати воду, чи не пройде, і вона згниє?
Дерево должно быть либо полность в воде, либо полностью на суше, иначе будет гнить. А остров лучше сделать из пенопласта, покрыв его цементным раствором (можно из цветного цемента) на основе крупного песка.
P.S. Для черепах лучше RiptoStar, подробности в том посте.
__________________
С уважением, Сергей Таранченко

Starcomputer поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Starcomputer за данный пост:
cc_hitman_47 (10.10.2008)


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 10:53. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts